Filiala Constanța a Partidului Alternativa Dreaptă va urează Sărbători Fericite!

DISTRIBUIE

Dragi membri și simpatizanți,

În această perioadă plină de magie și căldură, ne adresăm vouă cu cele mai sincere urări de sărbători! Sărbătorile de iarnă aduc bucurie și speranță în sufletele noastre, iar spiritul solidarității ne înconjoară cu căldură și lumină.

În numele partidului nostru, dorim să vă mulțumim pentru susținerea continuă și dedicarea voastră față de valorile noastre comune. Împreună, am depus eforturi pentru a construi un viitor mai bun și mai prosper pentru comunitatea noastră.

În această perioadă a anului, reflectăm asupra realizărilor noastre și asupra drumului parcurs împreună. Suntem mândri să vedem cum membrii partidului nostru au contribuit la progresul și dezvoltarea comunității noastre, demonstrând solidaritate și determinare.

Sărbătorile ne oferă o oportunitate minunată de a ne aduna în jurul valorilor noastre comune și de a împărtăși bucuria împreună cu cei dragi. Să fim recunoscători pentru prietenia și colaborarea noastră și să continuăm să lucrăm împreună pentru a face diferența în viețile oamenilor.

Vă dorim un Crăciun plin de lumină, căldură și fericire, alături de cei dragi. La mulți ani și un An Nou plin de împliniri, prosperitate și reușite în lupta noastră comună pentru o societate mai echitabilă și mai prosperă!

Cu prietenie și recunoștință,

ALTERNATIVA DREAPTĂ CONSTANȚA

DISTRIBUIE

Știri recente

Cezara Popescu: Viitorul primar al Constanței trebuie să susțină cultura și tinerii artiști ai orașului

Când rostești cuvântul cultură în Municipiul Constanța se aud doar valurile mării, parcă și ele enervate pe indolența autorităților locale față de acest sector...

Alternativa Dreaptă, alături de sportivii de la Tomitanii Constanța

Cezara Popescu: DIN PIXUL ANS, TOMITANII CONSTANȚA FORȚAȚI SĂ RENUNȚE LA RUGBY Când vine vorba de sport în general, de susținerea lui sub orice formă,...

Partidul Alternativa Dreaptă: Ce putem face în legătură cu situația din Mangalia?

Noi, Alternativa Dreaptă, am luat decizia de a-l susține pe candidatul Menabit Ozghiun la Primăria Mangalia, cât și la Proiectul Alianței Electorale Locale “Noi...

Primăria Constanța ți-a dat block? Cezara Popescu de ascultă!

Într-un efort de a aduce schimbări și de a afla problemele reale ale orașului Constanța, candidata partidului Alternativa Dreaptă pentru Primăria Constanța, Cezara Popescu,...

11.03 – Cezara Popescu: Deschiderea către investitori este esențială pentru atragerea de resurse financiare în bugetul local și pentru creșterea calității vieții a constănțenilor

Cezara Popescu este candidatul propus de Partidul Alternativa Dreaptă pentru funcția de primar al orașului Constanța la alegerile din 9 iunie 2024. Cu o carieră...

Alte Știri Alternativa Dreaptă

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

ÎNSCRIE-TE ÎN PARTIDUL ALTERNATIVA DREAPTĂ!